Spraw, by twoje
mieszkanie stało się
Smart!

Energooszczędny i funcjonalny system automatyki mieszkaniowej

01

Co to jest Appartme?

Inteligentne mieszkanie w zasięgu twojej ręki.

Przejmij kontrolę nad swoim mieszkaniem z Appartme – nowoczesnym systemem zarządzania mieszkaniem. Sprawi, że zaoszczędzisz energię a Twoje codzienne życie stanie się prostsze.

Steruj gniazdami
elektrycznymi

Zarządzaj
ogrzewaniem

Kontroluj
temperaturę

Twórz
wydarzenia

Optymalizuj zużycie
energii

02

Urządzenia

01

Relay

Element systemu automatyki mieszkaniowej umieszczony w rozdzielni elektrycznej. Pozwala na sterowanie czterema kanałami, w tym oświetleniem, gniazdkami elektrycznymi, ogrzewaniem oraz opcjonalnie wodą. Montowany w rozdzielni elektrycznej.

02

Sensor

Urządzenie odpowiada za trójfazowy pomiar zużycia energii elektrycznej w całym mieszkaniu. Uwzględnia zmiany napięcia w sieci. Montowany w rozdzielni elektrycznej.

03

Connect

Urządzenie umożliwia dostęp do pozostałych urządzeń systemu z dowolnego miejsca na świecie. Urządzenie podpinamy do sieci kablem Ethernet lub za pomocą WiFi.

04

Plug

Sterowana bezprzewodowo wtyczka. Umożliwia zdalne włączanie/wyłączanie podłączonego urządzenia, podgląd zużycia energii oraz tworzenie zdarzeń w kalendarzu.

05

Button

Funkcja hotelowa w mieszkaniu. Hotel button pozwala na manualne sterowanie za pomocą jednego przycisku (on/off) wybranymi obwodami instalacji : oświetlenia, ogrzewania (co) i/lub klimatyzacji (hvac), gniazd elektrycznych oraz zaworu wody (opcjonalnie).

06

Radiator valve

Inteligentna głowica do grzejnika. Sterowana bezprzewodowo umożliwia kontrolę nad pojedynczym grzejnkiem. Posiada funkcję kalendarza oraz opcję wykrycia otwarcia okna. Łatwa w instalacji – nie wymaga udziału montera.

03

Korzyści

Dla użytkownika

Kontrola nad zużyciem
energii elektrycznej

Możlliwość sterowania
ogrzewaniem z aplikacji

Zdalna kontrola nad domem

Podniesienie standardu
życia

Dla dewelopera

Większy prestiż inwestycji

Przewaga nad konkurencją

Zwiększenie wartości
mieszkania

Łatwość montażu zestawu

04

Technologia

Urządzenia Appartme posługują się najnowszą dostępną technologią na rynku. Relay, Sensor, Plug oraz Connect mają wbudowane moduły bluetooth, dzięki którym bezpośrednio komunikują się z telefonem. Do obsługi zdalnej systemu Appartme wykorzystuje gateway Connect – podłączony bezpośrednio do kabla ethernet lub do sieci WiFi gwarantuje nieograniczony dostęp z każdego miejsca na świecie. Każde z naszych urządzeń posiada certyfikaty CE , a Connect także FCC.

Aplikacja

Przeznaczona do zintegrowanego zarządzania systemem automatyki domowej zarówno lokalnie jak i zdalnie. Umożliwia sterowanie oświetleniem, obwodami elektrycznymi, ogrzewaniem/klimatyzacją a także monitorowanie temperatury oraz tworzenie zdarzeń. System Appartme prezentuje pomiary z sensorów temperatury i energii elektrycznej. Aplikacja dostępna jest na platformy Android i iOS.

05

Pakiet
Podstawowy

Funkcjonalność:
· Sterowanie oświetleniem, gniazdkami oraz ogrzewaniem za pomocą aplikacji mobilnej.
· Programowanie poziomów temperatury w trybach komfortowy/oszczędny za pomocą aplikacji mobilnej.
· Przycisk funkcja hotelowa – szybkie włączanie/wyłączanie obwodów oraz przełączanie ogrzewania pomiędzy dwoma trybami komfortowy/oszczędny.

Sterowanie lokalne w obrębie mieszkania

Skontaktuj się  

Extended
Package

Funkcjonalność:
· Wszystkie funkcjonalności Pakietu Podstawowego
· Monitorowanie zużycia energii elektrycznej.
· Indywidualne planowanie kalendarza zdarzeń.
· Symulacja obecności.
· Raporty u zużyciu energii

Sterowanie zdalne spoza lokalu

Skontaktuj się 

06

Skontaktuj się

Our office

S-Labs
Dworska 1a/1u
30-314 Kraków
Polska
general@appartme.pl

available from Q4 2019